تولید محتوا

آموزش های تولید محتوا
“تولید محتوا پادشاه است”

 

مقدمه

تولید محتوا چیست؟ و به چه دلیل اهمیت پیدا کرده ؟

سلام دوستان عزیز، در پی آموزشهای حضوری تصمیم گرفتم، که برای دوستانی که احیانا فرصت حضور در کلاس را ندارند، این سلسله مقالات را تهیه کنم .و البته به زودی فایلهای ویدئویی آن را آماده خواهم کرد، و برای شما عزیزان درسایت و شبکه های اجتماعی آموزش مذاکره قرار خواهم داد.
در این مقالات سعی میکنم. مطالب را به صورت دسته بندی و همچنین پاسخ به دوستان و در جهت رفع مشکلاتی که در مشاوره ها با آنها برخورد کردیم باشد. سوالاتی که در مورد آنها صحبت  خواهیم کرد البته اگر موضوعی بود که برایتان جالب بود. یا جای سوال بود. خوشحال میشویم. که زیر همین مقاله عنوان کنید. تا دوستان دیگر هم از پاسخ آن بهره مند شوند.

سرفصلها

  • تولید محتوا چیست؟ و به چه کار می آید؟
  • برای چه تولید محتوا می کنیم؟
  • تولید محتوای رایگان آری یا خیر؟
  • تولید محتوا چه تاثیری بر فروش دارد؟
  • آیا برای برندینگ هم تولید محتوا مهم است؟
  • نحوه تولید محتوا چگونه است؟
  • تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی چگونه است؟
  • و…….

اگر به صورت اجمالی پاسخی به اولین سوال داده باشم. باید بگویم که تولید محتوا پادشاه است.

به قول استاد سعید محمدی مدیر و بنیانگذار مجموعه مطالعه شریف: در آینده ای نزدیک ما دو دسته کسب و کار خواهیم داشت : یا”آنلاین” هستند یا “مرده اند”.

و جمله تکمیلی این است. که کسب و کار یا صفحه یک گوگل حضور دارند یا مرده اند. به هر حال باید برای ایجاد مشتری، فروش، ایجاد برند شخصی و حتی حضور در صفحه یک گوگل و حتی حفظ جایگاه باید وقت گذاشت. جنگید. تلاش و هزینه کرد. و یا شاید بهتر بگویم. سرمایه گذاری کرد. و هیچ راهی بهتر و راحت تر وماندگارتر از تولید محتوا نیست. که هم نتیجه وهم اثر بخشی بهتر و ماندگار تری دارد. و هم بسیار  ارزان است. و مهمتر این که مشکل کسی را رفع می کنیم. یا به یادگیری مطلبی کمک میکنیم.

همین بسیار مهم و حائز اهمیت است.

در اولین کنسینار ایران که در برج میلاد برگزار شد. یکی از مهمترین پیامها این جمله بود: “باید برای موفقیت دیگران تلاش کنید. چون هرچه دیگران موفق تر باشند. شما نیز موفق تر هستید.”

بعد از این که به اهمیت موضوع تولید محتوا پی بردیم. اکنون جهت آموزش آن و انواع و مدلهای موثر در مارکتینگ و بازاریابی و برند سازی را با مثالهای آن در شبکه های اجتماعی و مقالات آینده در خدمت شما عزیزان خواهم بود. تا کمکی ناچیز به شما و پیشرفت شما کرده باشم.

با آموزش مذاکره همراه باشید……

یک نظر برای «آموزش تولید محتوا»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *