فیلم دوشیزه اسلون

دوشیزه اسلونMis slone”  فیلمی در ژانر درام نوشته ی “جاناتان پیررا” و به کارگردانی “جان مدن” محصول سال 2016 کشور آمریکاست. از جمله بازیگران معروف این فیلم ” جسیکا چستین” و ” مگان فیهی” است.

تماشا و تحلیل فیلم “خانم اسلوان”

در ادامه معرفی فیلم های مذاکره این بار نوبت به فیلم “خانم اسلوان” می رسد. فیلمی که داستان یک لابیگر معروف به نام خانم ” اسلوان” است. خانم “جسیکا چستین” در این فیلم به ایفای نقش خانم اسلوان می پردازد. نکته ای که درباره خانم اسلوان در فیلم به خوبی نمایش داده شده است. زیرکی، داشتن موفقیت حرفه ای در شغلش است. خانم اسلوان برای رسیدن به هدفش حاضر به انجام هرکاری است. داستان این فیلم در مورد لایحه مبارزه با صنایع تسلیحاتی و فروش اسلحه در آمریکاست. و اینکه خانم اسلوان برای پیروزی در این مبارزه باید هدف گزافی را بپردازد.

تماشای فیلم خانم اسلوان

تحلیل فیلم دوشیزه اسلوان

داستان این فیلم در مورد زنی به نام الیزابت اسلوان است. که در واقع لابیگری مشهور و موفق است. زنی با قدرت و جذبه که البته با مشکلات شخصی زیادی هم روبه روست. اما تلاش های شبانه روزی او برای پیشرفت و موفق شدن در این فیلم به خوبی به تصویر کشیده شده است. ماجرای اصلی فیلم در واقع از زمانی آغاز می شود. که خانم اسلوان حاضر نمی شود از لابی حامیان حق استفاده از سلاح گرم در مخالفتشان با قانون جدیدی که محدودیت هایی در خرید و فروش تسلیحات گرم ایجاد می کند. حمایت کند.

در این فیلم دقت به فعالیت ها و استراتژی هایی که خانم اسلوان دارد. برای افرادی که قصد دارند در زمینه مذاکره فعالیت داشته باشند. خیلی مهم و کاربردی است. خانم اسلوان کل گروهش به جز دستیار وفادارش را با خود همراه می کند. وجود دستیار وفادارش در جایی که همه فکر می کنند. خانم اسلوان بازنده بازیست. برگ برنده ای می شود. تا بتواند در دادگاه موفق و پیروز شود. البته داستان این تلاش همچنان برای دوشیزه اسلوان ادامه دارد. تا جائیکه در پایان فیلم برای موفقیت خود حاضر است به زندان برود. و در واقع دست به یک خودکشی حرفه ای می زند. تا موفقیت خود را تضمین کند.

دیدن این فیلم به افرادی که در زمینه مذاکره و استراتژی های آن در حال آموزش هستند. به شدت توصیه می شود. درادامه برای معرفی فیلم های آموزشی بیشتر در زمینه مذاکره و متقاعد سازی با آموزش مذاکره همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *