تماشا و تحلیل فیلم گروگانگیری در قطار پلهام1.2.3 با زیرنویس فارسی

فیلم گروگانگیری در قطار پلهام1.2.3 فیلم پلیسی جنایی محصول سال 2009 آمریکاست. این فیلم را “تونی اسکات” کارگردانی کرده است. از سرشناس ترین بازیگران این فیلم می توان به “دنزل واشینگتن” و ” جان تراولتا ” اشاره کرد. نویسندگی این فیلم برعهده برایان هنگلند و جان گدی بوده‌است. و برگرفته از “رمانی” به همین نام بوده است. داستانهای پلیسی و جنایی در کشور آمریکا مخاطبان بسیاری دارد. از این رو  در این زمینه کارهای متفاوت و جذابی ساخته شده است. از بارزترین دلایلی که باعث شد این فیلم را به شما مخاطبان گرامی سایت آموزش مذاکره برای تماشا پیشنهاد بدهیم. نکات جالب و جذاب و گفتگوهایی است که در بین شخصیت های این فیلم برای مذاکره های حساس بیان می شود. یعنی مذاکره بر سر جان افراد بیگناه.

داستان فیلم گروگانگیری در قطار پلهام1.2.3 با زیرنویس فارسی

داستان فیلم مربوط به چهار فرد تبهکار است. که به تازگی از زندان آزاد شده اند. با اطلاعات دقیق و برنامه ریزی  منظم اقدام به گروگانگیری در قطار مترو شهر نیویورک می کنند. جایی که روزانه محل رفت و آمد میلیونها نفر از شهروندان این شهر است. به خاطر اینکه گروگانگیری در قطار پلهام صورت می گیرد. فیلم به همین نام نامگذاری شده است. ” گروگانگیری در قطار پلهام 1.2.3″. و چون این قطار در ساعت 1:23 دقیقه بعداز ظهر حرکت می کند. به ” پلهام1.2.3. معروف شده است.

تماشای فیلم گروگانگیری در قطار پلهام1.2.3 با زیرنویس فارسی

تحلیل فیلم

این فیلم نکات آموزشی جالبی برای افراد علاقه مند در زمینه آموزش مذاکره دارد. نحوه برقراری ارتباط و صحبت کردن و جلب اعتماد “گابر” مسئول مخابراتی مترو با نفر اول گروگانگیرها یعنی “رایدر” بسیار جذاب است. با سوال جواب های به طاهر معمولی که با هم رد و بدل می کنند. به اطلاعات خوبی در مورد رایدر می رسد. که در اختیار مسئول تیم مذاکره کننده قرار می دهد. همین موضوع نشان دهنده این است. که جلب نظر و توجه فردی که با او ارتباط برقرار می کنید. چقدر در ادامه روند صحبت ها و مذاکرات شما مهم است. در واقع شکستن یخ گفتگوها و مذاکرات مهم در ابتدای جلسه های می تواند ضامن پیروزی شما در ادامه ماجرا باشد.

در ادامه فیلم سرپرست تیم مذاکره کننده “کامونتی” مثال جالبی را به گابر در مورد وظیفه مذاکره کننده در این شکل مذاکرات حساس می گوید. حساس به این دلیل که در موضوع مورد معامله در این شکل مذاکرات جان افراد بیگناه است.

کامونتی: یه درسی درباره مذاکره با گروگانگیرها

“ما مثل دلقکهای مسابقات گاو وحشی هستیم. ما حواس اون گاو وحشی رو از کاری که میخواد بکنه پرت می کنیم.

که می خواد چیکار کنه؟

گابر: کابوی رو بکشه!!! کامونتی :دقیقآ “

هدف از معرفی این فیلم تماشای نکات آموزشی مهم در زمینه مذاکره و متقاعد سازی در قالب داستان و روایت است. که به شما کمک می کند. سریعتر این نکات را آموزش ببینید. و بتوانید آن را در مذاکرات خود به کار ببرید.با آموزش مذاکره همراه باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *